Střihněte si 3× Škodu Fabia!

Až do 14. ledna 2018 bude probíhat velká soutěž se značkami kvality Klasa, Regionální potravina, Bio a evropské značení. Symbolem bude Klasáček s nůžkami a to už napovídá, že půjde opět o oblíbené vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich sbírání! Tentokrát se hraje nejen o sto tisíc skvělých cen, takže se dostane na spoustu zákazníků, ale hlavně o tři Škody Fabia v našich národních barvách.

Validity: 19.10 - 16.10.2017

Kampaň, startující teď na podzim, provází masivní podpora jak na televizních obrazovkách v reklamních spotech, tak v obchodech. Na webu a Facebooku TESCO proto najdou naši zákazníci všechny potřebné informace o soutěži. A protože cílem je stále vzdělávat zákazníky o důležitosti kvality potravin a parametrech, na které by se měli při nákupech zaměřit, směřuje celá komunikace na jedno místo. Na čím dál oblíbenější webové stránky akademiekvality.cz, kde si může každý soutěžící stáhnout herní karty pro nalepování vystřižených log.

Jak jsme ale zmínili, stránky akademiekvality.cz jsou především místem, kde pokračuje rozsáhlé mapování potravin po jednotlivých komoditách. Vzděláváme, vysvětlujeme a objasňujeme, jak na výběr kvalitních potravin a jejich nakupování. Aby to, co se dostane na náš stůl, mělo opravdu punc kvality!Recepty

TRHANÉ VEPŘOVÉ MASO PEČENÉ V MOŠTU

VEGANSKÁ OVESKÁ KAŠE S JABLEČNÝM MOŠTEM

PODZIMNÍ MOŠTOVÁ BÁBOVKA

SVAŘENÝ JABLEČNÝ MOŠT SE ŠPETKOU ZÁZVORU

Jak na to

Jak na to

Jak na to

Jak na to

Mobilní aplikace
Potraviny
on-line
Zobrazit více