Návrat Domů Vánoční Stánky Přání ze sněhové Vločky Sváteční Nabídka  

Nápaditý svícen

Díky tomuto svícnu můžete velmi rychle téměř z ničeho vykouzlit krásné, intimní světlo, tolik žádoucí pro vytvoření sváteční nálady. Udělejte to netradičním způsobem a okouzlete své hosty. Připravte svícny ze skleniček a sklenic.

Elegantní doplňky vyrobíte ze skleniček na víno, které určitě doma máte. Otočte je dnem vzhůru, uvažte mašličku na stopce. Volte raději světlé, tlumené barvy. Do skleničky vložte kouli a kousek větvičky a na vrchu stopky položte čajovou svíčku. Tímto způsobem během několika minut vykouzlíte úchvatnou dekoraci.  

Pokud máte raději tradiční, rustikální ozdoby, pak navrhuji zhotovit svícny ze skleniček od zavařeniny. Mohou být různě velké a můžete do nich umístit různé svíčky. Ze skleničky vykouzlíte lucerničku tak, že do ní vložíte stránku ze staré knihy, na které můžete vystřihnout vánoční tvary. Já jsem zvolila hvězdičku. Krásně vypadají také plovoucí svícny. Do sklenice vložte smrkovou větvičku, nalijte vodu a položte na ni čajovou svíčku. Za chvíli ucítíte krásnou vůni vánočního stromku.

Více inspirace na dekorace
Očarujte svou rodinu novou a kreativní výzdobou Vašeho domova. Někdy stačí jen malé kouzlo...