Stravenky a ostatní poukázky TESCO

Stravenky a ostatní poukázky

Stravenky (poukázky k úhradě nákupu potravin) jsou v našich obchodech přijímány v supermarketech na pokladní zóně, ve velkých hypermarketech je s nimi možno platit pouze na pokladně u pultu teplého občerstvení (grill).

Platba stravenkami je omezena pouze na 5 kusů na jeden nákup (max. celková hodnota 500 Kč). Omezení maximálního počtu stravenek vychází z požadavku Asociace provozovatelů stravenkových systémů. Ze stejného požadavku vychází i zákaz používání stravenek k platbě alkoholických nápojů a tabákových výrobků.

Ve všech našich obchodech můžete použít dárkové šeky a to bez omezení sortimentu a to včetně platby za pohonné hmoty a další zboží u čerpacích stanic. Můžete také uplatnit poukázky Premia Edenred – bonusové poukázky za platbu kreditní kartou Premia společnosti Home Credit a.s. Na vybraný sortiment můžete také uplatnit poukázky vyplácené v sociálních dávkách (Asistence, Šek servis, Ticket service).

Na stravenky a poukázky všech druhů a společností nevracíme hotovost. Podrobné informace o akceptaci stravenek a ostatních dárkových poukazů vám podá Centrum Služeb Zákazníkům.

loga