Kolo, gril, stan, spacák – vyhrajte s Klasáčkem!

Prodlužte si léto do poslední chvíle, připravte si pořádnou svačinu na dovolenou nebo víkendové cesty a soutěžte o 50 atraktivních výher, například jízdní kola, zahradní grily, stany, batohy, spací pytle a další.

Validity: 7.9 - 4.9.2017

Můžete se vyfotit s potravinami vybraných značek kvality nebo s maskotem Klasáčkem, kterého potkáte na mnoha krásných místech České republiky. Vložte své fotografie do formuláře na webu www.akademiekvality.cz – a zařaďte se tak do soutěže o 50 atraktivních výher. Výherce vylosujeme ze všech došlých fotografií.

Svou šanci na výhru zvýšite tím, že každý den nahrajete 10 různých fotografií s Klasáčkem či oceněnými potravinami. Loga kvality potravin, se kterými můžete soutěžit, stejně jako zbývající místa a termíny Klasáčkova putování, najdete v Klasáčkově kalendáři na našem webu Akademie kvality.

Pro účast v soutěži můžete také odpovědět na našem webu na otázku, týkající se kvality potravin. Soutěž probíhá do 24. září 2017.

Nezapomeňte se vyfotit s potravinami vybraných značek kvality tak, aby byla vidět loga na obalech. A dobrá zpráva na závěr: fotografické části soutěže se můžete zúčastnit klidně vícekrát!


Recepty

PODZIMNÍ KOLÁČ S JABLKY

DOMÁCÍ JABLEČNÁ PŘESNÍDÁVKA

KUŘE PEČENÉ NA JABLKÁCH

DOMÁCÍ PAŠTIKA S JABLKY


Jak na to


Jak na to


Jak na to


Jak na to


 

Mobilní aplikace
Potraviny
on-line
Zobrazit více