icon_search

  Kolo, gril, stan, spacák – vyhrajte s Klasáčkem!

  Prodlužte si léto do poslední chvíle, připravte si pořádnou svačinu na dovolenou nebo víkendové cesty a soutěžte o 50 atraktivních výher, například jízdní kola, zahradní grily, stany, batohy, spací pytle a další.

  Validity: 7.9 - 4.9.2017

  Můžete se vyfotit s potravinami vybraných značek kvality nebo s maskotem Klasáčkem, kterého potkáte na mnoha krásných místech České republiky. Vložte své fotografie do formuláře na webu www.akademiekvality.cz – a zařaďte se tak do soutěže o 50 atraktivních výher. Výherce vylosujeme ze všech došlých fotografií.

  Svou šanci na výhru zvýšite tím, že každý den nahrajete 10 různých fotografií s Klasáčkem či oceněnými potravinami. Loga kvality potravin, se kterými můžete soutěžit, stejně jako zbývající místa a termíny Klasáčkova putování, najdete v Klasáčkově kalendáři na našem webu Akademie kvality.

  Pro účast v soutěži můžete také odpovědět na našem webu na otázku, týkající se kvality potravin. Soutěž probíhá do 24. září 2017.

  Nezapomeňte se vyfotit s potravinami vybraných značek kvality tak, aby byla vidět loga na obalech. A dobrá zpráva na závěr: fotografické části soutěže se můžete zúčastnit klidně vícekrát!


  Recepty

  PODZIMNÍ KOLÁČ S JABLKY

  DOMÁCÍ JABLEČNÁ PŘESNÍDÁVKA

  KUŘE PEČENÉ NA JABLKÁCH

  DOMÁCÍ PAŠTIKA S JABLKY


  Jak na to


  Jak na to


  Jak na to


  Jak na to


   

  Mobilní aplikace
  Potraviny
  on-line
  Zobrazit více