icon_search

  Střihněte si 3× Škodu Fabia!

  Až do 14. ledna 2018 bude probíhat velká soutěž se značkami kvality Klasa, Regionální potravina, Bio a evropské značení. Symbolem bude Klasáček s nůžkami a to už napovídá, že půjde opět o oblíbené vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich sbírání! Tentokrát se hraje nejen o sto tisíc skvělých cen, takže se dostane na spoustu zákazníků, ale hlavně o tři Škody Fabia v našich národních barvách.

  Validity: 18.12 - 15.12.2017

  Kampaň, startující teď na podzim, provází masivní podpora jak na televizních obrazovkách v reklamních spotech, tak v obchodech. Na webu a Facebooku TESCO proto najdou naši zákazníci všechny potřebné informace o soutěži. A protože cílem je stále vzdělávat zákazníky o důležitosti kvality potravin a parametrech, na které by se měli při nákupech zaměřit, směřuje celá komunikace na jedno místo. Na čím dál oblíbenější webové stránky akademiekvality.cz, kde si může každý soutěžící stáhnout herní karty pro nalepování vystřižených log.

  Jak jsme ale zmínili, stránky akademiekvality.cz jsou především místem, kde pokračuje rozsáhlé mapování potravin po jednotlivých komoditách. Vzděláváme, vysvětlujeme a objasňujeme, jak na výběr kvalitních potravin a jejich nakupování. Aby to, co se dostane na náš stůl, mělo opravdu punc kvality!

   

  Recepty

  TRHANÉ VEPŘOVÉ MASO PEČENÉ V MOŠTU

  VEGANSKÁ OVESKÁ KAŠE S JABLEČNÝM MOŠTEM

  PODZIMNÍ MOŠTOVÁ BÁBOVKA

  SVAŘENÝ JABLEČNÝ MOŠT SE ŠPETKOU ZÁZVORU

  Jak na to

  Jak na to

  Jak na to

  Jak na to

  Mobilní aplikace
  Potraviny
  on-line
  Zobrazit více