icon_search

  VYHRAJ SKVĚLOU KONZOLI XBOX ONE A JÍZDU V LUXUSNÍM VOZE LAMBORGHINI GALLARDO

  V sobotu 8. 10. 2016 přijďte do Obchodního centra Plzeň mezi 10 – 18 hodinou a můžete si vyzkoušet ty nejžhavější herní novinky na několika konzolích Xbox One.

  Validity: 6.10 - 5.10.2016

  Bude pro vás připravena prostorná herní zóna s nejnovější hrou FORZA HORIZON 3 a FIFA 17, ale také oblíbené Kinect Sport Rivals, Dance Central a především MINECRAFT! Této oblíbené hře bude věnován větší herní prostor, jako interaktivní koutek z prostředí MINECRAFTU, kde si na dvou Xbox One konzolích můžete volně hrát, vyfotit se u pozadí s motivem hry a pro ty nejmenší jsou připraveny i stavební kostky.

  Celý program bude moderovat Petr Šimek, který bude průběžně vyhlašovat soutěže a mini turnaje v oblíbených hrách o super výhry. Největším lákadlem bude výhra Xbox One.
  Příznivce rychlých kol čeká celodenní FORZA HORIZON 3 závodění, do kterého se může přihlásit každý. Hraje se opravdu o hodně!

  Vyhrajte jízdu v Lamborghini Gallardo ve Forza Horizon 3 turnaji již tuto sobotu! Tento vůz do soutěže zapůjčí společnost Extra Drive a na živo ho můžete přijít obdivovat v neděli 9. 10., kdy bude vystavené v pasáži OC Plzeň.

  Neváhejte a přijďte! Přihlásit se můžou i účastníci mladší 18 let, a však musí dorazit se zákonným zástupcem, který v případě výhry, převezme poukázku.

  Těšíme se na vás!

  Minecraft v OC Plzeň

  Mobilní aplikace
  Potraviny
  on-line
  Zobrazit více