icon_search

  XBOX ONE TURNAJ V PRAŽSKÉM NC EDEN

  V sobotu 21. 5. 2016 odstartuje v NC Eden jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku!

  Validity: 24.5 - 18.5.2016

  Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox! Vyhraj konzoli Xbox One, automobil Hyundai na víkend a další skvělé ceny! Zahraj si fotbal s profesionálním fotbalistou na Xboxu a vyhraj fotbalový míč s jeho podpisem.

  V sobotu 21. 5. 2016 odstartuje v NC Eden jedinečný Xbox One turnaj tohoto roku! Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 10 hodin také v 1. patře NC Eden u hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících.

  Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2016 a dokonce i s opravdovým profesionálním fotbalistou.

  První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhne semifinále a finále a slavnostní předání výher.

  Výhry jsou velmi lákavé: automobil Hyundai na víkend pro celou rodinu, super hry na Xbox, ovladače, knihy s fotbalovou tématikou a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox One o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných v neděli 22. 5. po skončení finálových kol.

  REGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ ZDE


  Ještě doma nemáte Xbox? 

  Nenechte si ujít speciální nabídku hypermarketu Tesco v NC Eden. Pouze ve dnech 21. a 22. 5. můžete pořídit Xbox 360 a Xone hry se slevou 20%.

  Mobilní aplikace
  Potraviny
  on-line
  Zobrazit více