icon_search

  Šálek energie a chuti pro každý den

  Začněte ráno s šálkem lahodného čaje nebo kávy

  Šálek energie a chuti pro každý den

  Káva plná chuti
  Intenzivní chuť a nezaměnitelné aroma v každém doušku. Vyzkoušejte různé druhy kávy s harmonickou a lahodnou chutí, která probouzí vaše tělo a mysl a hýčká vaše smysly.
  100% Arabica classic
  100% Arabica classic
  Směs kávových zrnek 100% arabica, pocházející z jihoamerických a afrických plantáží. Díky pečlivému způsobu pražení si můžete vychutnat syté aroma a jedinečnou, dobře vyváženou chuť.
  100% Arabica coffee crema
  100% Arabica coffee crema
  Výběr pražených zrnek arabica, vypěstovaný na jihoamerických a afrických plantážích, překvapí bohatou pěnou, dlouho doznívající chutí a jemnou vůní.
  100% Arabica espresso
  100% Arabica espresso
  Pečlivě vybraná kávová zrna z Jižní Ameriky a Afriky tvoří dokonalou směs, která má charakteristickou vůni, intenzivní chuť a nápadné aroma, ukryté pod perfektní zlatou pěnou.
  Instantní káva
  Instantní káva
  Sametová pěna, která se zrodila z dokonalé kombinace odrůd arabica a robusta, prodlouží váš požitek ze znamenité chuti této kombinace.
  1 / 4
  Kvalitní čaje z řady Tesco
  Čaj je skvělý společník pro každou příležitost. Může vás rozveselit, uklidnit, zahřát nebo osvěžit. Vyberte si osvěžující chuť v každém šálku podle vlastní chuti z nabídky našich lahodných čajů.
  Ovocné čaje
  Ovocné čaje
  Pečlivě vybrané čaje s exotickou chutí. Vyzkoušejte lahodné variace liči, acai, mango, granátové jablko nebo borůvky.
  Bylinné čaje
  Bylinné čaje
  Přinášíme vám výběr kvalitních čajů s bylinami, které jsou známé svým uklidňujícím účinkem. Ochutnejte osvěžující mátu s jablkovou příchutí nebo hruškou a pomerančem, abyste po těžkém dni uklidnili tělo i duši.
  1 / 2