icon_search

  Proklikejte se ke svým Clubcard odměnám prostřednictvím naší mobilní aplikace.

  Stáhnout aplikaci icon_forward_link

  Stačí dvě minuty a vše máte pod palcem!

  Práce s aplikací Clubcard je opravdu jednoduchá. Během chviličky máte přístup nejen k přehledu svých bodů, ale i ke všem dalším odměnám a bonusům. Kupony a peněžní poukázky navíc můžete uplatnit rovnou ze svého mobilního telefonu.

  Stačí dvě minuty a vše máte pod palcem!

  Ještě více z aplikace

  Nezmeškejte už žádnou nabídku

  Nezmeškejte už žádnou nabídku

  Rádi vám nákupy ulehčíme. Proto pro vás pravidelně připravujeme členské promo akce, kupony navíc, peněžní poukázky a další skvělá překvapení. Všechny tyto odměny najdete v aplikaci Clubcard, takže je nemusíte nikde složitě hledat.

  Clubcard pod palcem

  Clubcard pod palcem

  Aplikace Clubcard pracuje doslova jako virtuální karta, takže ji můžete snadno naskenovat z telefonu. Také máte přehled o svých nasbíraných bodech a o všech výhodách, které už díky aplikaci určitě nezmeškáte.

  Aplikací za lepší životní prostředí

  Aplikací za lepší životní prostředí

  Osvoboďte planetu od zbytečného papíru! Vaše personalizované digitální poukázky a kupony můžete obdržet také ve svém účtu Moje Clubcard či v mobilní aplikaci Clubcard. Díky tomu můžeme společně ušetřit velké množství papíru, a tím udělat něco správného pro životní prostředí.

  Projděte si všechny promo akce Clubcard – nikdy nezmeškejte žádnou výhodnou nabídku! Získejte další výhody a informace o slevách dříve než ostatní.

  Sbohem, plasty: aplikaci vyžijte jako náhradu karty Clubcard. Stáhněte si aplikaci nyní, nebo prozkoumejte další výhody Clubcard.

  Stáhněte si aplikaci Clubcard nyní