icon_search
  Tesco finest Tesco finest

  Tak kdo je Fred & Flo?

  Zcela nová značka dětských produktů Tesco, která nahradí oblíbenou řadu Tesco Loves Baby. Když se řekne Fred & Flo představte si barevný a nebojácný svět naplněný fantazií viděný očima dětí.

  Věříme, že rodičovství není jen sérií instagramových fotek, ale čistým radostným chaosem při večerním koupání, otisky upatlaných ručiček všude po bytě a věčně ušmudlaných tváří! Tesco vyvinulo zcela novou řadu kvalitních produktů, které se s laskavou péčí postarají o vaše nejmenší od hlavy až k patě – plenky, kosmetické potřeby, čistící ubrousky a užitečné doplňky pro maminky a jejich miminka.

  Malá pomoc od Tesco s velkým životním dobrodružstvím

  Soustředili jsme se na použití nejnovějších technologií při výrobě. Naše řada plenek využívá speciální technologii třech kanálků, které pomáhají rychle a rovnoměrně odvádět vlhkost. Navíc plenky Silk Premium zajišťují dvanáctihodinovou ochranu s indikátorem vlhkosti a technologií Silky Touch pro jemnou hedvábnou měkkost. Všechny naše ubrousky a kosmetické potřeby obsahují přírodní výtažky z aloe vera, heřmánku nebo mandlového oleje. Mezi nimi také najdete speciálně vyrobené produkty pro citlivou pokožku novorozenců.

  Zamilujte si Fred & Flo jednou a navždy!
  Zcela nová značka dětských produktů Tesco, která nahradí oblíbenou řadu Tesco Loves Baby. Když se řekne Fred & Flo představte si barevný a nebojácný svět naplněný fantazií viděný o...
  Přečtěte si více
  Two children

  Fred&Flo recenze

  "Včera jsme je koupili synovi a zatím lepší než kterékoliv předtím. Dříve neustále protékaly a nyní nic! Navíc výborná cena oproti jiným značkám. Na Fred&Flo si zatím nemohu stěžovat."
  Monika, Praha
  "Tyto plenky jsou super! Vydržely celou noc až do rána a neprotekla ani kapka. Za tu cenu jsem velmi spokojená."
  Lenka, Prostějov
  "Za nás super! Nikdy jsme Tesco plenky nepoužívaly, ale zaujal nás design a rozhodly jsme je vyzkoušet a rozhodně to byla dobrá volba. Dobrá cena, hezký design, malý byl celou noc v suchu. Můžeme pouze doporučit."
  Jana, Brandýs nad Labem
  "Já jsem s novinkou Fred&Flo nad míru spokojená, dříve malý protékal, ale u těchto nových ani kapka."
  Zdena, Vizovice
  "Plenky super. Malé moc vyhovují. Jsou tenké. Už jsme si zvykly a jiné nechceme. Neměnila bych."
  Dana, Klášterec nad Ohří
  "Za mě super! Malému vydrží i přes noc, a to klidně i 12 hodin. Takže my se k nim určitě budeme vracet."
  Lucie, Jihlava
  1 / 2

  Užijte si naší baby nabídku

  Nezáleží na tom, který výrobek Fred&Flo si vyberete, každý vyčaruje milující úsměv na tváři vašeho děťátka. Stačí si vybrat!
  Whale

  Co mají děti nejraději

  1 / 3

  Nepřehlédněte naše nejlepší nabídky

  Tesco Leták - příští týden

  01. 04. - 06. 04. 2020

  Tesco Leták - příští týden

  Více informací  icon_contract  Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
  icon_information
  Detaily o platnosti

  Tesco Leták - aktuální týden

  25. 03. - 06. 04. 2020

  Tesco Leták - aktuální týden

  Více informací  icon_contract  Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
  icon_information
  Detaily o platnosti

  Tesco Velikonoce plné vůní

  25. 03. - 12. 04. 2020

  Tesco Velikonoce plné vůní

  Více informací  icon_contract  Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
  icon_information
  Detaily o platnosti

  Tesco Tvořte zahradu, kterou si užijete.

  10. 03. - 01. 04. 2020

  Tesco Tvořte zahradu, kterou si užijete.

  Více informací  icon_contract  Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 10. 3. od 8:00 do 1. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/2X_5k.
  icon_information
  Detaily o platnosti

  Tesco magazín | Jaro 2020

  23. 03. - 11. 06. 2020

  Letáková nabídka platí v supermarketech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR a.s., Vršovická 1527/68b, Praha 10. ID. č. 2020/05_1k.
  Letáková nabídka platí v supermarketech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR a.s., Vršovická 1527/68b, Praha 10. ID. č. 2020/04_1k.