Zasílání papírových výpisů

Jdeme s dobou, chráníme přírodu a ulehčujeme poštovním doručovatelům. Proto se snažíme, aby papírové výpisy ke kartě šly jen těm, kteří je skutečně vyžadují. Zasílání papírových výpisů bude od prosince stát 19 Kč, ale nebojte...

  • Výpis můžete dostávat každý měsíc ZDARMA na e-mail.
  • Výpisy budete mít nově dostupné i na www.SpravceFinanci.cz.

Zrušit papírové a sjednat elektronické výpisy si můžete už dnes na klientské lince a od 1. 11. 2016 navíc také jedním klikem na www.SpravceFinanci.cz.

často kladené dotazy

Jak si můžu zřídit pouze elektronický výpis
Stačí vyplnit formulář zde.
Je změna formy výpisu nějak zpoplatněna?
Ne, změna formy výpisu je zdarma.
Můžu si jej zřídit i dříve než od 1. 12. 2016?
Ano, můžete si jej zřídit hned. Stačí vyplnit formulář zde.
Mám nastavené elektronické i papírové výpisy, budu je mít zpoplatněny?
Elektronický výpis je vždy zdarma. Pokud však máte současně elektronický i papírový výpis, budete mít papírové výpisy od 1. 12. 2016 zpoplatněny. Měsíční poplatek za papírový výpis v tomto případě činí 19 Kč. Pokud za papírový výpis platit nechcete a chcete dostávat pouze elektronické výpisy, můžete si papírové výpisy jednoduše zrušit. Stačí vyplnit formulář zde.
Jak se zaregistruji do Správce financí?
Přesný postup najdete zde.
Bude v elektronickém výpisu totéž co v papírovém?
Ano, nový elektronický výpis vypadá stejně jako ten papírový, spolu s nabídkami přímo šitými na míru klienta a případnými vysvětlivkami a radami.
Co když si budu chtít elektronický výpis vytisknout, půjde to?
Vytisknutí půjde standardním způsobem z formátu PDF, který bude jako příloha e-mailu, případně také ze Správce financí. Ve Správci financí si navíc postupně budete moci zobrazit a vytisknout až 12 posledních výpisů.
Budu mít k elektronickým výpisům přístup i jiným způsobem než e-mailem?
Ano, elektronické výpisy budete mít k dispozici od 1. 12. 2016 také ve vašem Správci financí, první výpis, který zde uvidíte bude za 10. měsíc.