Tipy a rady Den matek: Upečte originální dárek pro mámu

Poděkujte originálním způsobem své milované mámě za všechno, co pro vás dělá. To, co vytvoříte vlastníma rukama a s láskou, bude mít pro vaši mámu mnohem větší hodnotu.

Pozdrav z přírody

Květinářství jsou plná nádherných květů, příroda však nabízí mnohem více možností. Spojte příjemnou procházku s užitečným a nasbírejte mámě luční kvítí. Nebo ještě lépe - nasbírejte je společně!

Sladké pokušení

Je vaše máma vyznavačkou zdravého životního stylu a ráda objevuje netradiční chutě? Připravte jí špaldový koláč s mákem a švestkami. 

Pro milovnici kávy

Dezert s vůní kávy zvládnou připravit zkušenější hospodyňky. Ale nenechte se odradit ani tehdy, když se v kuchyni necítíte jako doma. Možná právě recept na kávový koláč bez přidaného cukru vám přijde vhod.  

Netradiční tradice

Nemusí to být právě ten nejdokonalejší čokoládový dort, ze kterého spadne vaše máma na zadek. Upečte jí netradiční rohlíčky s tajnou přísadou , o kterých bude ještě dlouho přemýšlet. A víte, co je úžasné? Ke kávě si je může vzít i druhý den do práce, protože vydrží dlouho chutné.

Snídaně do postele

Pamatujete si ten pocit, když vám máma přinesla snídani do postele? Je čas vrátit jí to! Určitě nezapomene na to, jak ji probudila vůně sladkých bochánků. A protože jsou bezlepkové, mohou je jíst i lidé citliví na lepek.

Osvěžující drink

Usaďte mámu do křesla a do rukou jí dejte hruškovo-banánový koktejl s medem. K tomu jí naservírujte křupavé cookiesky ze špaldové mouky a užijte si spolu pohodu tohoto svátečního dne. Den matek můžete oslavit skutečně jinak, než jen kyticí květů a dárky, které dostává každý rok.

Vytisknout stránku
Sdílet článek