Zdravý životní styl Fitness Hubnutí bez stresu

Zelený čaj

Zelený čaj není jenom úžasným antioxidantem, ale pomůže vám i s hubnutím. Obsahuje látku, která urychlí spalování kalorií a navíc zamezuje vzniku nových tukových buněk.

Maliny

Toto ovoce obsahuje ketony, které pomáhají tvořit svalovou hmotu a přispívají tak k odbourávání tukových zásob. Proto si je dopřávejte co nejčastěji. Když není jejich sezóna, vsaďte klidně na mražené. Mají skvělou chuť.

Losos

I když se losos řadí k tučnějším rybám, obsahuje vzácnou kyselinu, která pomáhá zastavit vznik nových tukových buněk. Proto si ho dopřávejte, co nejčastěji to půjde.

Káva

Káva obsahuje kofein, který pomáhá nabudit organismus k vyšším výkonům. To je všeobecně známo. Věděli jste však, že dokáže nakopnout i metabolismus? Kofein si dopřávejte v co nejčistější formě. Ideální je sypaný černý čaj či světlá pražená káva.

Chilli papričky

Chilli papričky obsahují kapsaicin, který zrychluje metabolismus. Kapsaicin zvyšuje teplotu těla a k tomu je energie potřebná. Proto logicky pomáhá likvidovat i tukové zásoby. Máte rádi pálivá jídla? Potom máte vyhráno!

Publikováno: Před více než 1 rokem
Vytisknout stránku
Sdílet článek

Články

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.

Příběhy psané s chutí, které budete milovat

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4 5 6 7