Tipy a rady Užijte si konečně Velikonoce bez stresu z nákupů!

Přichází Velikonoce a právě před nimi jsou nákupní seznamy o něco delší. Vždyť na nich nesmí chybět čokoládová vajíčka a zajíčci, šunka, vejce, zelenina,extra sváteční lahůdky, ani suroviny na pečení, ozdobné velikonoční ubrousky a dekorace. Ještě nějaké nápoje a máte co dělat, abyste celý nákup odnesli domů. No řekněte – nenechali byste to celé raději na někoho jiného? My věříme, že byste svůj čas strávili raději s rodinou nebo svými koníčky. Nechte tedy své nákupy na nás a objednejte si je přes aplikaci Tesco Online nákupy.

Vyberte si a zbytek nechte na nás

Nejen problémy s nakupováním, ale už i aplikaci Tesco Online nákupy dobře zná i Zuzana z Brna: „Od té doby, co sem na mateřské, nákupy jsou moje noční můra. Malá v obchodě stále něco vymýšlí, je netrpělivá, navíc nemohu koupit najednou všechno, protože to neodnesu. Začala jsem tedy nakupovat přes Tesco Online nákupy. Objednávku udělám na procházce přes mobilní aplikaci, zatímco malá spí v kočárku. Přivezou mi i velká balení, květiny, pleny, drogerii... Mám nesrovnatelně více času na dítě než předtím. Velký nákup na Velikonoce nebudu dělat jinak,“ Spokojeně pokyvuje hlavou mladá maminka.

Ať už využijete Tesco Online nákupy přes web nebo aplikaci, v nabídce najdete přes 18 tisíc položek za stejnou cenu jako v kamenném obchodě. Vyberte si, co potřebujete, zvolte způsob platby a domluvte čas dodání, který vám vyhovuje. My pro vás vybereme to nejlepší a pokud by se vám náš výběr nezamlouval, zboží jednoduše necháte našemu řidiči.

Vy si vyberete, my vám přivezeme. I v jiném městě

„Moji rodiče už mají svůj věk a tak se jim snažím pomáhat, jak se dá. Pravidelně jim dělám nákup přes Tesco Online nákupy. Já jsem v Malackách a oni v Olomouci a takto jim dokážu zajistit vše, co doma potřebují. Mámě vždy pošlu i květiny, které ji velmi potěší. Nákupy se mi ukládají, což je fajn, protože často kupuji totéž, a tak už nemusím klikat navíc. Dosleduji si slevy, ušetřím čas i peníze a na kartě Clubcard mi naběhne dvojnásobek bodů,“ pochvaluje si Lukáš. V aplikaci Tesco Online nákupy najdete na jednom místě nejen slevy, ale i sezónní zboží, například i to velikonoční. Tak proč byste si svátky jara nemohli už konečně užít tak, jak si představujete? Vždyť Tesco Online nákupy jsou tu pro vás i pro to!

Vytisknout stránku
Sdílet článek