Recepty Hlavní jídla Těstoviny Asijské nudle s krůtím masem a se zeleninou

Ingredience

500 g krůtích prsou
1 čerstvá červená paprika
1 zelená paprika
2 lžíce solamylu
2 vejce
1 lžíce sójové omáčky
1 lžíce worcestrové omáčky
1 lžička mleté papriky
1 lžička drceného chilli
slunečnicový olej
čínské nudle

Postup přípravy

1

Krůtí prsa nakrájíme na menší kousky a smícháme rozkvedlanými vejci, sójovou a worcesterskou omáčkou, kořením a solamylem. Maso necháme přes noc marinovat v chladu.

2

Obě papriky nakrájíme na proužky a společně s masem orestujeme na oleji. Pokud chceme mít více omáčky, přilijeme vodu. Dochutíme případně ještě sójovou omáčkou.

3

Nudle připravíme podle návodu na obalu a smícháme s masovou směsí.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8