Avokádová pomazánka se sýrem cottage s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

1 avokádo (zralé)
1 balíček plnotučného tvarohu (s nízkým obsahem laktózy)
1 limetka (jen šťáva)
sůl
mletý černý pepř
1 čerstvý koriandr (na ozdobu)

Popis

TIP: Pomazánku natřete na opečené plátky bagetky.

Postup přípravy

1

Avokádo rozpůlíme, vydlabeme dužninu a tu rozmačkáme vidličkou. Pokud je avokádo dostatečně zralé, půjde to velmi lehce.

2

Rozmačkanou dužninu ochutíme limetkovou šťávou, solí a pepřem. Přidáme cottage sýr a vše důkladně promícháme dohromady. Nakonec pomazánku dozdobíme bylinkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8