Avokádová pomazánka se sýrem cottage s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

zralé avokádo

1 sýr cottage s nízkým obsahem laktózy

šťáva z půlky limetky

sůl

pepř

bylinky na ozdobu

Popis

TIP: Pomazánku natřete na opečené plátky bagetky.

Postup přípravy

1

Avokádo rozpůlíme, vydlabeme dužninu a tu rozmačkáme vidličkou. Pokud je avokádo dostatečně zralé, půjde to velmi lehce.

2

Rozmačkanou dužninu ochutíme limetkovou šťávou, solí a pepřem. Přidáme cottage sýr a vše důkladně promícháme dohromady. Nakonec pomazánku dozdobíme bylinkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4