Ingredience

1 hrnek rýže Arborio
2 hrnky vody
1 zeleninový bujón (bez glutamanu)
1 hrnek mraženého zeleného hrášku
1 dcl suchého bílého vína
1 avokádo (zralé)
pažitka (na posypání)

Popis

TIP: Chcete-li připravit jednoduchou zdravou přílohu - rýži s avokádem, tak postupujte následovně: Rýži uvařte podle návodu, po dovaření ještě do horké rýže vmíchejte avokádo pokrájené na maličké kousky. Míchejte, aby se rozpustilo v horké rýži. Dosolte.

Postup přípravy

1

Rýži vaříme ve vodě s bujónem a hráškem pod pokličkou a čas od času promícháme. Přilijeme víno a pořádně promícháme.

2

Když už bude rýže měkká a voda vypařená, vmícháme na kostičky nakrájené avokádo a odstavíme z plotny. Pořádně promícháme, avokádo se rozpustí.

3

Rizoto podáváme posypané pažitkou či parmazánem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8