Ingredience

1 hrnek rýže na rizoto (kulatozrnná)

2 hrnky vody

1 zeleninový bujón bez glutamanu

1 hrnek mraženého hrášku

1 dcl suchého vína

1 zralé avokádo (černá slupka)

pažitka nebo parmezán

Popis

TIP: Chcete-li připravit jednoduchou zdravou přílohu - rýži s avokádem, tak postupujte následovně: Rýži uvařte podle návodu, po dovaření ještě do horké rýže vmíchejte avokádo pokrájené na maličké kousky. Míchejte, aby se rozpustilo v horké rýži. Dosolte.

Postup přípravy

1

Rýži vaříme ve vodě s bujónem a hráškem pod pokličkou a čas od času promícháme. Přilijeme víno a pořádně promícháme.

2

Když už bude rýže měkká a voda vypařená, vmícháme na kostičky nakrájené avokádo a odstavíme z plotny. Pořádně promícháme, avokádo se rozpustí.

3

Rizoto podáváme posypané pažitkou či parmazánem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8