Recepty Dezerty Babiččin dortík

Ingredience

84 dkg cukru moučka

10 vajec

82 dkg másla

8 dkg kakaa (na vaření)

1 balení vanilkového cukru

20 dkg hrubé mouky

2 pl škrobu

2 pl mléka

1 vanilkový pudink

Postup přípravy

1

Dort: Utřeme 28 dkg cukru se žloutky máslem a vanilkovým cukrem přidáme sníh který jsme ušlehali z bílků přidáme kakao a mouku, nalijeme do dvou vysypaných forem větší a menší velikosti a pozvolna pečeme při 180 stupních cca 30 minut. Mezitím si uděláme polevu ve smaltovaném hrnku si nahřejeme 16 dkg másla , přidáme 16 dkg cukru a pořádně rozmícháme (stále jen nahříváme ale neuvedeme k varu) přidáme kakao a mléko nyní to uvedeme do bodu varu a přidáme škrob, znovu řádně smícháme a poté je poleva připravena k polévání dortu. Celý dort ozdobíme pusinkami Krém uděláme utřením másla s uvařeným pudinkem (pudink = 1/4 l mléka a půl balení pudinku uvaříme jak je uvedeno v návodu) , pokud přidáme kakao vzniknou čokopusinky Upečený dort rozkrojíme na 4 díly a znovu je spojíme krémem na pusinky, poté ho polijeme polevou a nakonec ho zdobícím pytlíkem ozdobíme pusinkami dle fantazie.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4