Recepty Dezerty Pečené Babiččiny posvícenské koláčky

Ingredience

500 g hladké mouky

40 g droždí

100 g cukr krupice

250 ml mléka (vlažného)

75 g změklého másla

1 špetka soli

1 vejce

citronová kůra (trochu)

Tvarohová náplň:

1 měkkého tvarohu

1 vanilkový cukr

¼ l mléka

1 vanilkový pudink

6 lžic cukr

Postup přípravy

1

Ze všech surovin zpracujeme těsto a necháme vykynout. Po vykynutí lžičkou vykrajujeme kousky těsta a tvoříme kuličky,které vkládáme na plech vyložený pečícím papírem a necháme ještě asi 10 minut vykynout. Potom do kuliček uděláme větší důlek, naplníme náplní a okraje potřeme rozšlehaným vajíčkem. Tvarohová náplň - uvaříme z mléka,vanilkového pudinku a cukru pudink. Necháme částečně zchladnout a pak do něj zašleháme tvaroh, případně dochutíme citronovou šťávou .Dále koláčky plníme povidly s rumem, jablíčkovou a makovou náplní.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8