Recepty Hlavní jídla S masem Babičky gulášek z kýty

Ingredience

mouka

500 g kýta (vepřová)

3 cibule

sůl

pepř

červená paprika

česnek

kmín

sádlo

1 klobása (pikantní)

majoránka

Postup přípravy

1

Ocistime si masicko nakrajime na male kostky a dame vedle... oloupeme si cibuly nakrajime a dame na sadlo. Pomalu cibulku restujeme do ruzova. Pote pridame maso a cervenou papriku sladkou mletou a orestujeme. Ldxz mame orestovano pridame sul pepr a kmin a zalejeme horkou vodou a na kousky nskrajenou klobasu. Pod poklickou na mensi plamen dusime do uplneho zmeknuti masa. Oloupeme si cesnek nastrouhame a pote jeste naskrabeme aby byl jemnej. Kdyz nam mado zmekne pridame cesnek a majoranku a pripravime si jisku nejcasteji pouzivam hladkou mouku s vodou. Rozkvrdlame a nalejeme po castech do gulase dokud nezhoustne...

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8