Bageta se zeleninou, kuřecí šunkou a čedarem

Ingredience

2 bagety
6 plátků kuřecí šunky
6 plátků čedaru
2 rajčata (velká)
1 okurka
máslo (nebo margarín na potření)

Postup přípravy

1

Bagety si podélně nakrojíme a otevřeme. Vnitřky jemně pomažeme máslem nebo margarínem. Zeleninu si důkladně opláchneme, osušíme a nakrájíme na kolečka.

2

Nyní na bagety poklademe nejdříve plátky čedaru a poté kuřecí šunku, kterou přehýbáme na polovinu, aby se nám hezky schovala do bagety. Do každé bagety přijdou 3 plátky, ale kdo chce, může si dát více. Navrch dáme kolečka připraveného rajčete a okurky a přiklopíme horní polovinou bagety.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8