Recepty Předkrmy Teplé Bagetka s domácím bylinkovým máslem

Ingredience

4 bagety (větsí)
200 g másla
čerstvá pažitka
čerstvá petrželka
1 stroužek česneku
sůl
čerstvá bazalka

Postup přípravy

1

Máslo vyndáme z ledničky a necháme ho změknout, aby se nám s ním lépe pracovalo.

2

Česnek oloupeme, rozdrtíme a nakrájíme na drobno. Smícháme jej s máslem. Přidáme sůl a na jemno nakrájenou pažitku, petrželku a bazalku. Vše dobře promícháme, aby se chutě spojily.

3

Připravíme si bagety. Bagety rozkrojíme na dvě části a ještě na půlky. Na povrch každé půlky poklademe kousek bylinkového másla.

4

Vezmeme si papír na pečení, zmačkáme jej a polijeme vodou. Do mokrého papíru zabalíme bagety.

5

Zabalené bagety vložíme do předehřáté trouby na 180 °C, pečeme asi 10 minut. Díky mokrému papíru budou bagety krásně nadýchané a na povrchu křupavé, nevysuší se.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8