Recepty Dezerty Nepečené Banán v čokoládě pro děti

Ingredience

4 banány
150 g čokolády na vaření
100 g arašídů (nesolených)
30 g másla
krystalový cukr (podle chuti)

Popis

TIP: Místo arašídů můžeme použít i různé zdobení. Například kousky bílé čokolády, kokos či barevné zdobení na dorty a zákusky.

Postup přípravy

1

Ve vodní lázní rozpustíme čokoládu s cukrem a máslem. Nesolené arašídy vložíme do sáčku a pomocí paličky na maso je rozdrtíme.

2

Banány oloupeme a nakrájíme na tři části. Do banánu zapíchneme nanukovou špejli a pomocí lžičky políváme banán čokoládou. Banán hned posypeme arašídy a necháme vychladnout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8