Banana bread a la bábovka

Ingredience

3 zralé banány

2 a půl hrnku celozrnné mouky

1 a půl hrnku oleje

1 lžička jedlé sody

špetka soli

2 vejce

2 lžíce arašídového másla

90 ml podmáslí nebo mléka

2 lžíce medu

Popis

TIP: Chcete, aby byl váš chlebíček pestřejší? Rozdělte těsto na dvě části - bílou polovinu těsta vlijte do formy, do druhé vmíchejte kakao a přidejte ji k bílému těstu. Chlebíček tak bude mít dvě barvy.

Postup přípravy

1

V míse smícháme mouku s jedlou sodou a špetkou soli. V mixéru si rozmixujeme banány s medem a arašídovým máslem. Přidáme olej, vejce a podmáslí nebo mléko.

2

Těsto poté vlijeme do formy na chlebíček nebo do formy na bábovku.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8