Recepty Dezerty Nepečené Bebe řezy bez pečení

Ingredience

1 l mléka
6 cl rumu
1 hrnek krupice (dětské)
1 hrnek krupicového cukru
3 balení bebe sušenek
3 lžíce vanilkového pudingu
másla
3 lžíce kakaa
3 lžíce vody (horké)
3 lžíce moučkového cukru
strouhaný kokos (dle libosti)

Postup přípravy

1

Kaše - svaříme 1litr mléka s 3lžícemi vanilkového pudinku, 1 celé máslo, 1 hrníček pískového cukru a přimícháváme krupičku, stále mícháme až do úplného zhoustnutí - kaše, dáme vychladnout stačí 10min, klidně i do ledničky či v chladu na balkon.

2

Poté vrstvíme bebe sušenky (já do menšího plechu s vyšším okrajem), a promazáváme, až poslední vrstva bude jen bebe sušenky, ty pokapeme rumem a polejeme polevou- nevařenou, poté necháme vychladnout je dobré tak cca 6 hodin až se sušenky rozpustí, nakonec jsem posypala kokosem, ale nemusí být.

3

Poleva - 3lžíce horké vody, 3lžíce kakaa, asi čtvrtka rozpuštěného másla, cca 3-4lžíce moučkového cukru - jak kdo má rád sladké, já přidala i pár kapek rumu

4

Jednoduché a rychlé, určitě osloví Vaši návštěvu i doma si pochutnají.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8