Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bezmasý zeleninový závin

Ingredience

400 g listového těsta
100 g sýra gouda
1 cuketa
2 stroužky česneku
1 hrst čerstvé bazalky
mletý černý pepř
sůl
1 vejce (jen žloutek na potření)

Postup přípravy

1

Listové těsto vyválíme na tenký plát. Pokud si chcete ušetřit práci, kupte si těsto již vyválené.

2

Sýr nastrouháme na jemno, cuketu oloupeme a nastrouháme na hrubo. Cuketu osolíme a počkáme, až se zbaví vody. Z cukety vymačkáme vodu.

3

Nastrouhanou cuketu ochutíme lisovaným česnekem, strouhaným sýrem, na drobno nakrájenou bazalkou a pepřem. Směs promícháme.

4

Na připravený plát listového těsta rozložíme cuketovou směs a těsto smotáme. Závin pečlivě upevníme, aby nám náplň nevytekla.

5

Na plech si nachystáme pečící papír a troubu předehřejeme na 200 °C. Na plech položíme závin, potřeme ho žloutkem a pečeme v troubě asi 10 až 15 minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8