Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bio kuskus s pečenou dýní

Ingredience

250 g kuskusu
500 ml vody
1 dýně máslová
½ brokolice
1 cibule
hlávkový salát (čerstvé listy)
olivový olej (bio)
sůl
celý kmín

Postup přípravy

1

Nejdříve připravíme kuskus. Kuskus dáme do rendlíku a zalijeme vařicí vodou. Přikryjeme pokličkou a necháme 15 minut odpočívat. Mezitím na pánvi na olivovém oleji zesklovatíme cibuli, přidáme na kousky nakrájenou máslovou dýni, osolíme, pokmínujeme a krátce orestujeme. Poté přidáme na kousky nakrájenou brokolici a mírně podlijeme vodou. Dusíme dalších 10 minut.

2

Nakonec do zeleninové směsi přimícháme hotový kuskus. Podáváme ještě teplé nebo i vychladlé s čerstvými salátovými listy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8