Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bio ,,pohankoto" se žampiony

Ingredience

200 g pohanky (loupené)
150 g žampionů
2 cibule
3 stroužky česneku
1 kávová lžička majoránky
olivový olej (bio)
sůl
mletý černý pepř
celý kmín

Postup přípravy

1

Nejdříve připravíme pohanku. Omytou pohanku nasypeme do 1 litru osolené vody a přivedeme k varu. Poté stáhneme ze sporáku, přikryjeme pokličkou a necháme 20 minut odpočinout. Mezitím na pánvičce na olivovém oleji orestujeme nadrobno nakrájenou cibuli, přidáme na plátky nakrájené žampiony, podlijeme vodou a přidáme kmín. Pod pokličkou podusíme čtvrt hodiny.

2

K měkkým houbám přidáme hotovou pohanku, prolisovaný česnek, majoránku, osolíme a opepříme. Krátce osmažíme na pánvi a podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8