Recepty Dezerty Borůvkové palačinky

Ingredience

těsto
½ l mléka
25 dkg polohrubé mouky
2 ks vejce
1 lžíce krystalového cukru
1 špetka soli
náplň
smetana ke šlehání
moučkový cukr
borůvky
šlehačka ve spreji (na ozdobu)

Postup přípravy

1

Smícháme ingredience na těsto, vytvoříme tekuté těsto. Nesmí být ani moc řídké ani husté. Sběračkou jej lijeme na rozpálený olej. Obracíme. Usmaženou palačinku osušíme na papírové utěrce, aby se zbavila přebytečného tuku, a zdobíme, čím máme rádi. Doporučuji udělat náplň z borůvek a smetany, osladit můžete vanilkovým nebo moučkovým cukrem. Povrch můžete postříkat šlehačkou a sem tam umístit borůvku nebo jiné ovoce.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8