Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bramborová tortilla s chorizem a žampiony (Tortilla de patatas)
Ingredience
6 brambor střední velikosti
2 menší cibule
1 chorizo klobása
hrst nakrájených žampionů
hrst zeleného hrášku ( mraženého )
cherry rajčátka
4 vejce
sůl a pepř
olej
Postup přípravy
1
Syrové brambory oškrábeme a nakrájíme na slabší plátky cca 3mm. Ve velké ( širší ) pánvi rozpálíme větší množství oleje, ale ne úplně tak, aby se plátky rychle usmažily. Raději při mírnější teplotě a smažit déle, aby se tepelně upravily a jen zlehka opekly.
2
Na druhé menší, ale hlubší pánvi orestujeme na oleji nakrájenou cibuli, chorizo a žampiony, osolíme, opepříme. Nakonec ve směsi prohřejeme hrášek. Brambory vyjmeme z oleje ( můžeme osušit přebytečný olej ) a přendáme ke směsi, promícháme, dosolíme a zalijeme rozšlehanými vejci.
3
Necháme na opravdu mírném plameni ztuhnout, poté pánev přiklopíme velkým talířem, obrátíme a z talíře necháme tortillu sklouznout zpět do pánve, aby se opekla i z druhé strany. To už trvá jen chvilku. Krájíme na dílky.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 5. od 8:00 do 21. 5. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/12_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4