Recepty Hlavní jídla Bramborové ovocné knedlíky

Ingredience

Bramborové těsto:

800 g brambory

sůl

150 g hladká mouka

1 ks vejce

1 ks žloutek

100 g krupice

Náplň:

jahody

třešně (dohromady)

Poleva:

jahody

třešně

cukr

Postup přípravy

1

Uvařené brambory ve slupce necháme vychladnout... brambory oloupeme nastrouhame nebo namačkame s ostatnima surovinama a vypracujeme hladké pevné těsto... necháme odpocinout a dáme si vařit polevu.... do kastrůlku dáme jahody a třesně přidáme cukr podle chuti a necháme svařit. Když je ovoce měkké a pustí sťavu rozmixujeme a odstavíme...Mezi tím si uplácáme bochánky a naplníme jahodama a třešněma a dáme vařit vodu s kapkou cukru. Knedlíly vaříme dokud neplavou a odlepujeme je od spod hrnce.... vyndáme nandáme na talíř polejeme a můžeme baštit

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4