Recepty Hlavní jídla Bramborové ovocné knedlíky

Ingredience

Bramborové těsto:
800 g brambor
sůl
150 g hladké mouky
1 vejce
1 vejce (žloutek)
100 g krupice
Náplň:
jahody
třešně (dohromady)
Poleva:
jahody
třešně
krystalový cukr

Postup přípravy

1

Uvařené brambory ve slupce necháme vychladnout... brambory oloupeme nastrouhame nebo namačkame s ostatnima surovinama a vypracujeme hladké pevné těsto... necháme odpocinout a dáme si vařit polevu.... do kastrůlku dáme jahody a třesně přidáme cukr podle chuti a necháme svařit. Když je ovoce měkké a pustí sťavu rozmixujeme a odstavíme...Mezi tím si uplácáme bochánky a naplníme jahodama a třešněma a dáme vařit vodu s kapkou cukru. Knedlíly vaříme dokud neplavou a odlepujeme je od spod hrnce.... vyndáme nandáme na talíř polejeme a můžeme baštit

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8