Recepty Saláty Bramborový salát s červenou cibulí, kyselou okurkou a jablkem

Ingredience

800 g uvařených brambor

1 červená cibule

3 kyselé okurky

1 jablko

200 ml kysané smetany

4 lžíce majonézy

1 lžíce dijonské hořčice

3 vejce uvařená natvrdo

sůl

pepř

Popis

TIP: Do salátu si můžete přidat ingredience dle své chuti. Máte rádi olivy, kapary, kyselé houby či nějakou sterilovanou zeleninu? Nebojte se a přimíchejte ji směle do základu salátu.

Postup přípravy

1

Brambory si oloupeme a nakrájíme na kostičky, cibuli pokrájíme nadrobno a okurku na menší kousky. Vše smícháme ve větší míse.

2

Jablko oloupeme, zbavíme jadřince a nakrájíme na drobné kousky. Dvě vejce si oloupeme a pokrájíme nadrobno, třetí si necháme na závěrečnou ozdobu. Jablko i vejce přidáme k bramborám s okurkou a cibulí.

3

Základ salátu opepříme, osolíme a přimícháme hořčici, majonézu a kysanou smetanu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8