Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bramborový salát s domácím crème fraîche, hráškem, kukuřicí a čerstvými mrkvičkami

Ingredience

1 kg brambor (uvařených ve slupce)
3 mrkve
200 g nakládaného hrášku
200 g konzervovaných kukuřic
1 cibule (menší)
Na crème fraîche:
500 ml smetany na vaření
2 lžíce podmáslí

Postup přípravy

1

V misce si smícháme smetanu s podmáslím, přikryjeme ji potravinovou folií a takto necháme stát při pokojové teplotě alespoň 24 hodin. Hotový crème fraîche skladujeme v lednici do té doby, než jej budeme potřebovat (maximálně však týden).

2

Mrkve si očistíme a uvaříme doměkka v mírně osolené vodě.

3

Brambory oloupeme, nakrájíme na kostičky a smícháme v míse s pokrájenými mrkvemi na kostičky, cibulí nadrobno, kukuřicí a hráškem.

4

Do základu bramborového salátu přidáme domácí crème fraîche a opatrně vše promícháme tak, aby se nám nepokazila textura surovin.

5

Salát můžeme podávat ihned nebo jej necháme do druhého dne vychladit v ledničce.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8