Recepty Saláty Bramborový salát s kysanou smetanou

Ingredience

1 kg brambor (uvařených ve slupce)
200 g nakládaného hrášku
3 mrkve (uvařené)
2 kořenové petržele (uvařené)
¾ celeru (uvařeného)
3 kyselé okurky (a 4 lžíce láku z okurek)
1 cibule (menší)
4 lžíce majonézy
4 lžíce zakysané smetany
2 lžíce dijonské hořčice
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Bramborový salát je nejlepší až druhý den, kdy se všechny jeho chutě spojí. Proto na to myslete, až ho budete připravovat k štědrovečerní večeři.

Postup přípravy

1

Brambory si oloupeme a nakrájíme na kostičky. Cibulku si nakrájíme nadrobno a okurky a kořenovou zeleninu na menší kostky. Hrášek si slijeme. Vše přendáme do mísy.

2

Brambory se zeleninou osolíme, opepříme a přidáme lák z okurek, hořčici, majonézu i kysanou smetanu. Vše důkladně promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8