Recepty Saláty Bramborový salát s lehkou zálivkou

Ingredience

600 g červených brambor (malých)
1 červená cibule
2 kyselé okurky
1 jarní cibule
1 lžíce plnotučné hořčice
1 lžíce vinného octa
2 lžíce slunečnicového oleje
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Brambory si uvaříme ve slupce a necháme vychladnout. Poté si je i se slupkou pokrájíme na menší kousky. Červenou cibuli a okurky si nakrájíme nadrobno. Nať z jarní cibulky na kolečka. Všechny suroviny smícháme.

2

Do připravené směsi opatrně tak, abychom nepokazili strukturu brambor, vmícháme olej, ocet a hořčici. Nakonec ještě dochutíme solí a pepřem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8