Recepty Saláty Bramborový salát s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

400 g brambor
3 kyselé okurky
1 červená cibule
1 lžíce dijonské hořčice
2 lžíce bílého jogurtu bez laktózy
2 lžíce majonézy
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Množství jogurtu a majonézy si můžete upravovat podle sebe. Záleží na tom, jak vám salát více chutná. S hořčicí to ale nepřežeňte, je dost ostrá.

Postup přípravy

1

Brambory si uvaříme, necháme vychladnout a oloupeme je. Pokrájíme je na menší kousky a vložíme do mísy. Stejně pokrájíme i okurku a červenou cibuli. Vše řádně promícháme.

2

Zvlášť si spojíme hořčici, jogurt a majonézu. Zálivku opatrně přimícháme k základu na bramborový salát. Nakonec dochutíme solí a pepřem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8