Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Bramborový salát s okurkou a pažitkou

Ingredience

1 kg brambor
80 g čerstvého sýra
tymián
čerstvý rozmarýn
4 stroužky česneku
2 lžíce bílého jogurtu
4 kyselé okurky
1 hrst pažitky (na drobno nakrájené)
citronová šťáva
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Brambory důkladně očistíme kartáčem a dáme vařit i se slupkou do osolené vody. Jakmile jsou brambory měkké, necháme je vychladnout a oloupeme.

2

Brambory nakrájíme na menší kousky. Čerstvý sýr ochutíme tymiánem, rozmarýnem, lisovaným česnekem, solí, pepřem a čerstvou pažitkou. Zamícháme.

3

Nakládané okurky nakrájíme na kostičky. Brambory smícháme s nadrobno nakrájenými okurkami a ochuceným sýrem a podle chuti přidáme citronovou šťávu. Stačí jen lehce pokapat, brambory ochutnáme a podle potřeby ještě přidáme šťávu.

4

Hotový bramborový salát necháme uležet pár hodin, chutě se tak propojí a zvýrazní.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8