Recepty Saláty Bramborový salát s řepou a jablky pro děti

Ingredience

800 g brambor (uvařených v slupce)
4 červené řepy (uvařené)
1 jablko
1 lžička krystalového cukru
½ citronu (jen šťávy)
olivový olej
sůl

Popis

TIP: Pokud si chcete připravit verzi pro dospělé, můžete použít i čerstvě nastrouhaný pepř.

Postup přípravy

1

Brambory si oloupeme a nakrájíme na kousky. Řepu zbavíme slupky a rovněž pokrájíme. Jablko oloupeme, zbavíme jadřinců a pokrájíme také na kousíčky. Vše smícháme v míse.

2

Brambory s řepou a jablkem zakápneme citrónovou šťávou, polijeme olivovým olejem, posypeme cukrem, přidáme špetku soli a opět promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8