Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Brynzové pirohy se slaninou a cibulkou

Ingredience

500 g hrubé mouky

1 vejce

2,5 lžičky soli

200 ml vody

4 brambory

2 lžíce rozpuštěného másla

100 g brynzy

150 g slaniny nakrájené na kostičky

1 cibule

Postup přípravy

1

Mouku, vejce, vodu a 1,5 lžičky soli si smícháme dohromady a propracujeme v těsto.

2

Brambory si uvaříme ve slupce, oloupeme je a vidličkou rozmačkáme. Přidáme k nim máslo a brynzu a vše smícháme dohromady.

3

Těsto si vyválíme a vykrájíme z něj kolečka. Dovnitř každého dáme brynzovou náplň, přehneme a na koncích stlačíme vidličkou.

4

Připravíme si hrnec s vodou, kterou osolíme a dáme vařit. Když voda začne vřít, vložíme do ní pirohy. Vaříme je asi osm minut.

5

Na pánvi si necháme seškvařit slaninu a opečeme na ní cibuli nakrájenou nadrobno. Touhle směsí krásně promastíme a dochutíme pirohy na talíři.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8