Recepty Hlavní jídla S masem Burger s avokádem

Ingredience

130 g mletého masa

1 lžíce oleje

½ zralého avokáda

2 cherry rajčátka

1 lžíce limetkové šťávy

1 velká celozrnná houska (nebo hamburgerová houska)

½ červené cibule

1 lžíce tatarské omáčky Hellmann´s

hrst nakrájeného salátu

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Maso opepříme a vymícháme do mazlavé konzistence. Vytvoříme z něj placku tenkou cca 1,5 cm a v lednici necháme 30 minut zatuhnout.

2

Mezitím si připravíme avokádovou pomazánku. Avokádo rozmačkáme vidličkou, Přidáme na kostičky pokrájená rajčátka, osolíme, opepříme a dochutíme limetkovou šťávou.

3

Na pánvi rozehřejeme olej. Maso zprudka orestujeme z obou stran, necháme cca 5 minut odpočinout a poté až osolíme. Pokud je hezké počasí, opečeme ho na grilu.

4

Housku rozkrojíme na půlku a obě části opečeme z obou stran.

5

Na spodní díl namažeme Tatarskou omáčku Hellmann´s, naaranžujeme salát, položíme maso, několik tenkých nudliček červené cibule, navrstvíme avokádovou pomazánku a přiklopíme křupavým “víčkem” housky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8