Recepty Hlavní jídla S masem Burger s hovězím masem, cibulovým chutney a syrečkem

Ingredience

250 g mletého hovězího

2 kousky syrečků

2 cibule

4 lžíce cukru

olivový olej

sůl

pepř

housky na burgery

vinný ocet

majonéza

medvědí česnek

Postup přípravy

1

Připravíme si cibulové chutney: na olivovém oleji restujeme na proužky nakrájené cibule. Přidáme 4 lžíce cukru a 2 lžíce vinného octa. Mícháme, cibule krásně zkaramelizuje. Můžeme podlít troškou vody, vaříme asi 30-45 minut, dokud není cibule rozvařená a nevytvoří spolu s cukrem a ocetem mazlavou směs.

2

Z hovězího si připravíme burgery. Vytvarujeme si placičky, do prostře uděláme důlek, aby se nám při grilování nevyboulely. Maso opepříme a osolíme. Jinak nedochucujeme.

3

Maso grilujeme asi 4 minuty z každé strany. Před koncem grilování na každý kousek položíme syreček.

4

Do housek skládáme nejprve majonézu, do které jsme si zamíchali nasekaný medvědí česnek. Poté přijde maso se syrečkem a cibulové chutney.

5

Pozor, způsobuje závislost.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8