Recepty Hlavní jídla S masem Burger se sýrem a slaninou
Ingredience
130 g mletého hovězího masa
1 lžíce oleje
2 plátky slaniny
1 plátek tvrdého sýra
1 velká celozrnná houska
2 plátky rajčat
2 lžíce tatarské omáčky Hellmann´s
kousek salátové okurky
sůl
pepř
Postup přípravy
1
Maso opepříme a vymícháme do mazlavé konzistence. Vytvoříme z něj placku tenkou cca 1,5 cm. V lednici ji necháme 30 minut ztuhnout. Na rozpálený gril vložíme maso a pečeme z každé strany zhruba 3-4 minuty (otáčíme jenom jednou). Maso necháme cca 5 minut odpočinout a poté z obou stran osolíme.
2
Housku rozkrojíme napůl a obě poloviny opečeme na grilu. Na horní díl položíme plátek sýra a necháme ho rozpustit. Na gril vložíme plátky slaniny, opečeme je do křupava.
3
Na spodní díl namažeme lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, poklademe plátky rajčat, na nudličky nakrájenou okurkou, přidáme druhou lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, maso, slaninu a přiklopíme houskou s rozteklým sýrem.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 19. 6. od 8:00 do 25. 6. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/17_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4