Recepty Hlavní jídla S masem Burger se sýrem a slaninou

Ingredience

130 g mletého hovězího masa

1 lžíce oleje

2 plátky slaniny

1 plátek tvrdého sýra

1 velká celozrnná houska

2 plátky rajčat

2 lžíce tatarské omáčky Hellmann´s

kousek salátové okurky

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Maso opepříme a vymícháme do mazlavé konzistence. Vytvoříme z něj placku tenkou cca 1,5 cm. V lednici ji necháme 30 minut ztuhnout. Na rozpálený gril vložíme maso a pečeme z každé strany zhruba 3-4 minuty (otáčíme jenom jednou). Maso necháme cca 5 minut odpočinout a poté z obou stran osolíme.

2

Housku rozkrojíme napůl a obě poloviny opečeme na grilu. Na horní díl položíme plátek sýra a necháme ho rozpustit. Na gril vložíme plátky slaniny, opečeme je do křupava.

3

Na spodní díl namažeme lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, poklademe plátky rajčat, na nudličky nakrájenou okurkou, přidáme druhou lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, maso, slaninu a přiklopíme houskou s rozteklým sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8