Recepty Hlavní jídla S masem Burger se sýrem a slaninou

Ingredience

130 g mletého hovězího masa
1 lžíce slunečnicového oleje
2 plátky anglické slaniny
1 plátek tvrdého sýra
1 celozrnná houska
2 plátky rajčat
2 lžíce tatarské omáčky
okurka (kousek)
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Maso opepříme a vymícháme do mazlavé konzistence. Vytvoříme z něj placku tenkou cca 1,5 cm. V lednici ji necháme 30 minut ztuhnout. Na rozpálený gril vložíme maso a pečeme z každé strany zhruba 3-4 minuty (otáčíme jenom jednou). Maso necháme cca 5 minut odpočinout a poté z obou stran osolíme.

2

Housku rozkrojíme napůl a obě poloviny opečeme na grilu. Na horní díl položíme plátek sýra a necháme ho rozpustit. Na gril vložíme plátky slaniny, opečeme je do křupava.

3

Na spodní díl namažeme lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, poklademe plátky rajčat, na nudličky nakrájenou okurkou, přidáme druhou lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, maso, slaninu a přiklopíme houskou s rozteklým sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8