Recepty Polévky Buřtguláš v chlebu

Ingredience

2 pikantní klobásky

1,5 l vývaru

4 brambory

1 lžička majoránky

1 lžička kmínu

2 stroužky česneku

1 lžíce sádla

1 cibule

1 vrchovatá lžíce mleté papriky

4 menší kulaté chleby

sůl

pepř

Popis

TIP 1: Místo klobásek použijte točený salám nebo párek.

TIP 2: Pokud máte rádi pálivé jídlo, přidejte chilli papriku nebo pálivou mletou papriku.

Postup přípravy

1

Brambory a cibuli oloupeme. Cibuli nakrájíme na drobno, brambory na kolečka. Připravíme si klobásku, kterou nakrájíme na kolečka nebo menší kousky.

2

V hrnci necháme rozpustit sádlo. Na sádle krátce orestujeme nejprve cibuli a pak přidáme klobásku. Lehce orestujeme a zasypeme mletou paprikou. Hrnec odstavíme z plotny, vše promícháme a zalijeme vývarem.

3

Guláš přivedeme k varu, vhodíme do něj brambory, ochutíme solí, pepřem, kmínem a majoránkou. Vaříme do měkka.

4

Mezitím si připravíme chleba, který vydlabeme. Vydlabaný střed použijeme na zahuštění. Stačí jej zalít vodou a rozmixovat dohladka.

5

Jakmile jsou brambory měkké, guláš ochutíme lisovaným česnekem a zahustíme chlebovou jíškou. Vaříme do zhoustnutí a podáváme v chlebu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8