Ingredience

3 buřty

4 brambory

4 lžíce mleté červené papriky

1 cibule

1 lžíce hladké mouky

2 stroužky česneku

lžička majoránky

1 l vývaru

kmín

pepř

olej

sůl

voda podle potřeby

Postup přípravy

1

Cibuli oloupeme a společně s buřty ji nakrájíme na kostičky. Připravíme si hrnec, kde nejdříve osmažíme cibuli a následně přidáme buřty.

2

Hrnec odstavíme z plotny a vše zaprášíme paprikou. Směs zamícháme, aby paprika pustila barvu. Přidáme kmín.

3

Brambory oloupeme, nakrájíme na kostičky a vložíme je do polévky. Vše zalijeme vývarem a vaříme tak dlouho, dokud nejsou brambory měkké. Polévku ještě dochutíme solí, pepřem a majoránkou.

4

Jakmile jsou brambory měkké, mouku smícháme s trochou vody a polévku zahustíme. Přidáme lisovaný česnek a krátce povaříme.

5

Polévku podáváme s chlebem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8