Recepty Hlavní jídla Buřtguláš

Ingredience

2 cibule (velké)

1 lžíce mletá červená paprika

2 lžíce sádla

10 brambor (záleží na velikosti)

kmín

2 stroužek česneku

2 klobásy

instantní jíška (nebo mouka)

Postup přípravy

1

Ve velké pánvi se silným dnem a pokličkou si rozpálíme sádlo, na kterém opečeme cibule a česnek. Jakmile zesklovatí, posypeme paprikou a také ji chvilku opečeme.

2

Poté přidáme na kostičky opečené brambory, sůl, pepř, kmín klobásu nakrájenou na kolečka, zalijeme vodou a necháme vařit asi 45 min, dokud brambory nezměknou a guláš nám trochu nezhoustne.

3

Jakmile budou brambory uvařené, můžeme guláš podle potřeby dochutit a podáváme s chlebem nebo jakýmkoliv pečivem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8