Ingredience

čaj rooibos
med
citron

Popis


Postup přípravy

1

Spousta z vás už tento africký klenot zná. Pokud jste však ještě neměli příležitost, právě teď je ten pravý čas.

2

Proces přípravy čaje už máte určitě pevně zažitý – stačí jen přidat vodu. Někdy je dokonce jeho bohatá vůně a barva tak uspokojivá, že byste ho za žádnou cenu nechtěli zkazit lžičkou medu a plátkem citronu. Rooibos je ale čaj, u kterého se takové úpravy vůbec nemusíte bát. Pokud si chcete trochu osladit život, měli byste vědět, že přidáním medu do vody teplejší než 80 °C můžete omezit jeho blahodárné účinky. Raději tedy chvilku počkejte, než čaj ochutíte.

3

Rooibos našemu tělu prospívá mnoha různými způsoby. Krátce tu zmíníme například jeho protizánětlivé účinky, pomoc při bolestech hlavy, kožních problémech, nespavosti, nebo i snižování krevního tlaku. Navíc neobsahuje kofein, takže si ho můžou vychutnat i děti. :)

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8