Recepty Předkrmy Teplé Camembert zapečený s ořechy a rozmarýnem

Ingredience

2 camemberty
2 bagety
čerstvý rozmarýn (pár snítek)
1 hrst vlašských ořechů
2 stroužky česneku
1 špetka pepře
olivový olej (podle potřeby)

Popis

TIP: Toto jídle chutná ještě lépe se sklenkou dobrého červeného vína.

Postup přípravy

1

Vezmeme si hlubší misky o velikosti sýru, který si chceme připravit. Sýry vložíme do misek a špičkou nože na nich vytvoříme pár jemných vpichů. Do nich pak vsuneme drobné snítky rozmarýnu.

2

Nyní si nakrájíme stroužky česneku na tenké plátky a poklademe je rovnoměrně po celé ploše sýrů. Poté camemberty potřeme olivovým olejem. Pečeme v troubě rozehřáté na 180 °C cca 15 až 20 minut.

3

Když je sýr rozpečený, vytáhneme ho z trouby a poklademe na něj vlašské ořechy. Podáváme s čerstvými bagetkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8