Celozrnná bagetka s krůtí šunkou, zeleninou a bylinkovým máslem

Ingredience

2 celozrnné bagety
6 plátků krůtí šunky
ledový salát (podle potřeby)
2 rajčata
bylinkové máslo (na potření)

Postup přípravy

1

Bagety si podélně nakrojíme a otevřeme. Vnitřky jemně pomažeme bylinkovým máslem. Zeleninu si důkladně opláchneme, osušíme a nakrájíme – rajče na plátky a salát na menší kousky.

2

Nyní připravený salát a rajče poklademe na bagety, společně s krůtí šunkou, kterou pokládáme přehnutou na polovinu, aby se nám hezky schovala do bagety. Do každé bagety přijdou 3 plátky, ale kdo chce, může si dát více. Vše přiklopíme horní polovinou bagety.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8