Recepty Dezerty Nepečené Čerstvé jahody s tvarohem

Ingredience

150 g jahod
2 hrsti dětských piškotů
200 g zakysané smetany
200 g plnotučného tvarohu
moučkový cukr
jahodový sirup

Popis


Postup přípravy

1

Piškoty rozdrtíme na menší kousky a dáme je na dno připravených skleniček.

2

V míse smícháme zakysanou smetanu s tvarohem a směs ochutíme moučkovým cukrem. Podle potřeby můžete dát i více moučkového cukru, záleží na chuti.

3

Tvarohovou směs navrstvíme do skleničky na piškoty a na ni položíme několik umytých jahod. Vše polijeme jahodovým sirupem a opět přidáme tvarohovou směs.

4

Dezert ozdobíme jahodami a necháme v lednici odležet, aby piškoty pěkně změkly.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8